RGB Ring set WS2812 5050 60 bit RGB Led 4 delen
Productomschrijving
Deze WS2812B RGB ring set bestaat uit 4 gebogen segmenten met in totaal 60 adresseerbare RGB leds. Elke led is individueel aan te sturen via één datalijn, waardoor je prachtige animaties, loops, meters en lichtshows kunt maken. Ideaal voor wearables, robotica, dashboards, clocks, kunstprojecten en interactieve displays.
Dankzij de 5050 RGB leds met geïntegreerde driver heb je weinig bedrading nodig. Je stuurt de volledige set aan met één data ingang en kunt de segmenten in serie doorlussen. Handig als je een ring of cirkelvormige verlichting wilt maken, maar ook prima inzetbaar als losse gebogen strips.
Belangrijkste voordelen
60 individueel adresseerbare WS2812B RGB leds
4 ring segmenten, flexibel inzetbaar als ring of losse boog
Slechts één datapin nodig voor aansturing
Geschikt voor veel libraries zoals NeoPixel en FastLED
Veel gebruikt voor effecten, animaties, meters en indicatoren
Toepassingen
RGB ring verlichting voor Arduino projecten
ESP32 led animaties en IoT statusringen
Wearables en cosplay effecten
Robotica indicatie en signaalverlichting
Klok, teller of meter visualisatie
Decoratieve verlichting in behuizingen en displays
Aansluiten en gebruik
Gebruik een stabiele 5V voeding met voldoende stroomcapaciteit. Bij veel leds op hoge helderheid kan het stroomverbruik flink oplopen. Verbind 5V, GND en DIN en zorg dat de massa van de microcontroller en voeding gedeeld is. Vaak werkt een serieweerstand op de datalijn en een buffercondensator op de voeding extra stabiel. De set heeft doorgaans pijlmarkeringen voor de data richting.
Productspecificaties
LED type WS2812B adresseerbaar RGB
LED behuizing 5050
Aantal leds totaal 60
Segmenten 4 delen ring segmenten
Voedingsspanning 5V
Aansturing 1 datalijn per keten
Kleur RGB per led individueel instelbaar
Inhoud van de verpakking
1 set WS2812B RGB ring segmenten 4 delen totaal 60 leds